-

ГО "Жест допомоги" стала учасником програми "Google для неприбуткових організацій"

90x10x1

З початком коронавірусної інфекції у Світі корпорація Google розповсюдила свою програму для неприбуткових організацій і на Україну. В червні TechSoup Ukraine провела перевірку ГО "Жест допомоги" на відповідність вимогам для отримання грантової допомоги від донорів та надала згоду на можливість замовляти програмне забезпечення в рамках Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України.

Після оголошення старту програми “Google для некомерційних організацій” в Україні ми також вирішили скористатися цією можливістю.

Як зазначається в презентації Google, в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) НУО стикаються з унікальними, безпрецедентними проблемами. “І зараз для них важливіше, ніж будь-коли, мати доступ до інструментів та рішень, які допоможуть їм налагодити спільну роботу, працювати продуктивніше, а також розповісти про свою місію інтернет-спільноті”.

Сьогодні ми можемо з радістю повідомити, що наша громадська організація відповідає вимогам Google і ми вже отримали погодження на доступ до інструментів Google, які допоможуть знайти нових жертводавців, волонтерів і прихильників, а також працювати нам ефективніше.