-

ГО "жест допомоги" отримав безкоштовний доступ до сервісів Grammarly

90x10x1

1 грудня 2021 року ГО "Жест допомоги" отримав доступ до преміальних сервісів Grammarly. Grammarly розробляє онлайн-платформу для допомоги в ефективній комунікації англійською мовою.

Виклики пандемії й надалі впливають на операційні процеси багатьох установ, і нерідко саме громадські організації мають менше ресурсів для адаптації до таких змін. На тлі пандемії вони реалізовують суспільно та життєво важливі ініціативи, для яких регулярне спілкування з партнерами та благодійниками з різних країн і підготовка грантових заявок часто є необхідністю. Щоб підтримати НУО в ефективній комунікації зі стейкхолдерами та цільовими аудиторіями, Grammarly продовжує дію програми на 2022 рік.

Організації з усього світу можуть подати заявку й безплатно отримати доступ до розширених рекомендацій Premium-версії сервісу Grammarly, а також адміністративних функцій Grammarly Business.

На сьогодні пропозицією Grammarly користується вже понад 7000 неурядових та некомерційних організацій з усього світу (серед них — більш ніж 160 організацій з України), для яких регулярне спілкування з партнерами та благодійниками з різних країн і підготовка грантових заявок англійською мовою часто є необхідністю.