-

Бородянка сьогодні

90x10x1

Бородянка після російської окупації Розрухи в Бородянці - найгірше, що побачила наша команда, порівняно з іншими містами навколо Києва.Масштаб руйнувань просто величезний. Обвалені та згорілі будівлі, знищені школи та садки, переїжджені танками і розстріляні автомобілі з надписами «діти», повсюди руїни та ушкоджені уламки.

Це містечко, яке майже зрівняла з землею російська артилерія. Здається, вцілілих будинків так мало, що їх можна легко порахувати. Досі невідомо, скільки населення залишилось під завалами.
Уявіть, як було людям, які перебували там увесь цей час. Багато тих, хто вижив, постраждали від обстрілів та мародерства російських окупантів.

Коли ми проїжджали, жителі виходили на дорогу і просили, щоб їм щось залишили. Вони розповідали такі історії, від яких ставало моторошно та страшно.Друзі, ці люди як ніколи потребуть нашої допомоги. А нашій організації «Жест допомоги» необхідна ваша підтримка. Ми плануємо підготувати 500 продуктових наборів, кожен з яких вартує 10$. Зробіть свій вклад. Не будьте байдужими.

Служімо для Божої слави!