-

Безкоштовний переклад жестової мови

90x10x1

Громадська організація "Жест допомоги" розпочала співпрацю з польською організацією Migam.org в сфері допомоги нечуючим українцям, що знаходяться на території Польщі.


Migam.org існує з 2011 року. З самого початку існування організації основним полем діяльності була мова жестів. Migam.org розробила безкоштовний словник польської жестової мови, який існує і сьогодні. Під час розвитку компанія відкривалася для інших напрямків, таких як: навчання жестової мови, видання підручників для вивчення жестової мови, переклад текстів і відео на мову жестів, а також онлайн-перекладач жестової мови, який зараз працює під назвою Перекладач Migam.


Migam.org з перших днів російсько-української війни розпочав програму підтримки нечуючих вимушених переселенців з України, що знаходяться на території Польщі. Завдяки Migam.org наші нечуючі громадяни мають змогу скористатися адміністративними послугами в органах влади, місцевого самоврядування, фінансових та банківських установах чи в лікарнях. Для наших нечуючих громадян послуги перекладу з польської фонетичної на українську жестову мову абсолютно БЕЗПЛАТНІ.


Ми в свою чергу, рекомендуємо українським нечуючим громадянам скористатися сервісом Migam.org, що працює за допомогою відеозвязку за посиланням: https://tlumacz.migam.org/ukraina


✅Години роботи: понеділок - неділя

⏰ 8:00 до 22:00