-

Свято для дітей на Ратнівщині

90x10x1

Громадська організація "Жест допомоги" завітала з подарунками для дітей вразливих категорій, що проживають на Ратнівщині. Ведучий Вадим Дулуб розпочав зустріч з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих на війні воїнів та мирних громадян. 

Зі словами привітань до присутніх звернувся заступник Ратнівського селищного голови Сергій Ковч, який побажав всім доброго здоров'я, мирного неба над головою і наголосив, що не потрібно забувати тих, кому ми завдячуємо спокоєм в наших домівках. 

Продовжив привітання перший заступник громадської організації "Жест допомоги" Павло Смаль, який не лише привітав всіх з новорічно- різдвяними святами, але й промовив молитву за Україну, її воїнів та всіх присутніх. Сімейний струнний ансамбль порадував дітей та дорослих вишуканим виконанням музичних композицій. 

По закінченню концерту всіх присутніх запросили до солодкого столу, що неабияк порадувало дітвору, а кульмінацією свята стало вручення подарунків, які для наших діток передала українська діаспора Америки, яка співпрацює з ГО "Жест допомоги" та спільно реалізовує проект допомоги вразливим категоріям дітей під назвою. "Ваша дитина - наша дитина". На закінчення свята діти дружно подякували гостям та запросили до майбутніх зустрічей.