-

Завершилися курси жестової мови для державних установ Ковельського району

90x10x1

Працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Ковельського району Волинської області пройшли двомісячні курси з оволодіння практичними навичками української жестової мови в Школі жестової мови Громадська організація «Жест допомоги».

Треба відзначити, що ставлення до людей з порушеннями слуху в нашій країні почало змінюватись. Останнім часом все більше людей та державних установ стали звертати увагу на жестову мову, та мають бажання її вивчити. Так, Ковельська районна державна адміністрація позитивно відгукнулася на пропозицію провести в стінах адміністрації курси жестової мови для працівників державних установ району.

Упродовж двох місяців працівники установ та служб територіальних громад району, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, опановували навички спілкування мовою жестів під керівництвом досвідчених тренерів Школи жестової мови та волонтерів, для яких ця мова – єдиний засіб спілкування.

Після проходження навчання працівники державних органів та органів місцевого самоврядування успішно здали екзамен та отримали сертифікати про оволодіння практичними навичками української жестової мови.

Віримо, що набуті знання допоможуть більш якісно надавати адміністративні послуги для людей з порушенням слуху. Адже чим більше людей будуть мати базові навички спілкування жестовою мовою, тим комфортнішим буде життя людей з порушеннями слуху!

Працівники Школи жестової мови Громадської організації «Жест допомоги» високо оцінили бажання та вмотивованість слухачів щодо оволодіння навичками жестової мови.

ГО «Жест допомоги» бажає, щоб посіяне зерно знань, любові і поваги до осіб з інвалідністю, проросло високими злетами, досягненнями та гарними вчинками ваших колективів.

Представники територіальних громад Ковельщини опанували основи жестової мови

Церемонією вручення сертифікатів про оволодіння практичними навичками української жестової мови 12 січня 2023 року завершилось навчання для працівникі...

Представники територіальних громад Ковельщини опанували основи жестової мови

koveladm.gov.ua