Відпочинку для осіб з особливими потребами

border line

Літо-пора відпочинку , гарного настрою, хороших вражень і зустрічей. І зазвичай всі чекають літа і заздалегідь планують його вільний час. Звичайно, кожен із нас використовує цю пору по-своєму.. 

У місті Ковелі вже протягом восьми років проводяться активі відпочинки…. Вони відрізняються від інших тим, що сюди приїжджають люди з різними фізіологічними потребами, інакше кажучи, неповносправні люди, нечуючі, незрячі… А на допомогу їм поспішають молоді хлопці та дівчата, які своїм відпочинком обрали допомогу своїм ближнім. 

Це містечко у польових умовах. Свого роду-екстремальний відпочинок))). 

Дозвілля відпочиваючих і працівників проходить активно: спорт, рукоділля, а найголовніше тут проходить знайомство з Богом.. Адже це християнський відпочинок. І він  має назву “Єдність”, тому що тут всі зібралися з однією ціллю - якомога краще і ефективніше провести час… Тут люди, які потребують підтримки… 

Найважливіше і найцінніше, що має кожна людина - це душа… І від нас залежить в якому вона стані. І на відпочинок “Єдність” приїжджають з різними душевними і духовними переживаннями. І багато працівників і відпочиваючих тут знаходять відповіді на багато запитань. І більшість із нас повертаються додому сповненими надій, новими емоціями, новими бажаннями і прагненнями… Всі повертаємося по домівках з надією, що за рік ми знову зустрінемося… 

Все пережите на відпочинку протягом кількох днів залишає в душі кожного із нас, як відпочиваючих так і працівників, світлий відбиток, і кожен робить свій внесок у розвиток Єдності: хтось фізично допомагає, хтось молитовно, хтось фінансово… Кожна праця є цінною перед Богом. 

Завдяки відпочинку Єдність список друзів щороку побільшується…. І щороку, по закінченню, всі ми чекаємо вже наступного… І молимося, щоб Господь був і надалі нашим провідником і керівником у цій справі, адже вона не є даремною в Його очах.