Організація літніх відпочинків для людей з фізичними вадами на природі. Відпочинки в наметах, поїздки в гори та ін.
Збір коштів для людей які опинилися в скрутній ситуації. Надання гуманітарної допомоги.
Навчання жестової мови. Навчання людей з фізичними вадами нових вмінь та навичок необхідних для отримання роботи.
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖЕСТ ДОПОМОГИ"
Основною метою діяльності Громадської організації «Жест Допомоги» після початку вторгнення російських військ на територію України є допомога людям, що постраждали від воєнних дій: біженцям, пораненим, військовослужбовцям та територіальній обороні. Усі кошти та усі наші ресурси направлені в ці дні на допомогу! Просимо усіх доєднуватися! Віримо, що Бог дарує Україні перемогу та збереже!
Jul 25, 2024
Осінній відпочинок для ветеранів та їхніх родин наближається! У вересні неподалік Ковеля відбудеться ретрит, який дарує можливість перезавантажитись та відновити гармонію. ГО "Жест допомоги" запрошує усіх військових та їхні сім’ї на цей незабутній відпочинок.
ПереглянутиJun 25, 2024
Волонтери ГО "Жест допомоги" зробили важливий крок у підтримці українських захисників, передавши Третій окремій штурмовій бригаді ЗСУ свіжопригнаний кросовер Nissan.
ПереглянутиJun 25, 2024
Перекладачка жестової мови та волонтерка ГО «Жест допомоги» Катерина Михалюк сама виховує вісьмох дітей. Від 24 лютого 2022 року вся її сім’я залучена до евакуації родин, де є люди з вадами слуху, з усіх куточків України. Але годуванням, оформленням документів, лікуванням та перетином кордону діяльність Катерини не завершується. З усіх континентів вдень та вночі їй телефонують, бо потребують допомоги з української жестової навіть під час заокеанських пологів та весіль. Дбають у ГО «Жест допомоги» і про тих, хто залишається в Україні…
ПереглянутиMay 25, 2024
Очільнику громадської організації «Жест допомоги» Ярославу Котилку оголошено Подяку прем’єр-міністра України за волонтерську діяльність.
ПереглянутиMay 13, 2024
Команда волонтерів Громадської організації "Жест допомоги" знову відправилася на передову лінію, щоб підтримати наших військовослужбовців у найбільш напружених точках нашої країни.
ПереглянутиMay 09, 2024
Наші надзвичайні волонтери продовжують робити велике добро у наших спільнотах, особливо приносячи підтримку тим, хто потребує цього найбільше.
ПереглянутиMay 04, 2024
Громадсько-політична газета "Вісті Ковельщини" взяли інтервю в Ярослава Котилка, голови ГО "Жест допомоги". Говорили про волонтерство та допомогу ЗСУ
ПереглянутиВиписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
ПереглянутиГромадська організація "Жест допомоги" має присвоєний статус неприбуткової організації.
ПереглянутиЛіто-пора відпочинку , гарного настрою, хороших вражень і зустрічей. І зазвичай всі чекають літа і заздалегідь планують його вільний час. Звичайно, кожен із нас використовує цю пору по-своєму.. У місті Ковелі вже протягом восьми років проводяться активі відпочинки….
ПереглянутиВолонтери ГО "Жест допомоги" на базі Київського Біблійного Інституту працюють над розробкою посібника християнських жестів.
ПереглянутиГрупа працівників та волонтерів ГО "Жест допомога" з 20 людей проходить навчання на спеціальності "Перекладач жестової мови" в Університеті «Україна» у м. Вінниця.
Переглянути
1. Волонтерство
2. Фінансова допомога
3. Моральна допомога
4. Гуманітарна допомога
Код ЄДРПОУ 41151116,
IBAN: UA963052990000026009030800423 (гривня),
UA713052990000026004000802144 (USD),
р/р 26005055504602 Волинське ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК",
МФО: 303440
Вул. Шкільна, 9,
с. Суходоли, Вол-Волинський район,
Волинська область,
Україна, 44742