Успішно завершено Школу української жестової мови на Волині

border line

Ковель, 15 листопада 2023 року – Громадська організація "Жест допомоги" оголосила про успішне завершення Школи української жестової мови, спеціальної програми навчання для працівників поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що відбувалася на Ковельщині.

Цей навчальний проект, який є частиною виконання завдань Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, мав на меті підвищення рівня комунікації та взаєморозуміння між представниками силових структур та громадянами з вадами слуху.

Протягом кількох тижнів, двадцять учасників пройшли інтенсивний курс з основ української жестової мови. Навчання було спрямоване на надання необхідних навичок для ефективної комунікації у робочому середовищі, особливо в ситуаціях, коли відсутність професійного сурдоперекладача може становити проблему.

Після завершення курсу, усі випускники отримали сертифікати, що підтверджують їх знання та навички в українській жестовій мові.

На церемонії вручення сертифікатів були присутні високопосадовці, включаючи начальника Ковельської районної військової адміністрації та голову Ковельської районної ради. Вони висловили свою підтримку ініціативі та подякували всім, хто долучився до організації та проведення курсу.

Ця ініціатива відображає зусилля "Жесту допомоги" щодо підвищення рівня інклюзії та доступності в українському суспільстві, надаючи можливості для ефективної комунікації та взаємодії між усіма його членами.